Stavba hrobu


Používáme pouze kvalitní materiály, klademe důraz i na profesionální montáž. Služby nabízíme v rámci celé ČR. Jsme malé kamenictví, avšak dokážeme velké věci. Přístup k zákazníkovi je pro nás na prvním místě. Získali jsme certifikát Prověřená společnost roku 2022, který je pro nás důkazem, že svou práci odvádíme v souladu s naším motem ,,Úcta, pokora, empatie". Taktéž jsme certifikovaní hrobníci.  


Ukázka stavby dvojhrobu

Kamenictví Mělník

Kamenictví Řepy


RYCHLÁ REAKCE PŘI ÚMRTÍ

Demontovat starý dvojhrob, zlikvidovat, zhotovit základy, postavit nový dvojhrob, zhotovit písmo, vykopat hrob a připravit k pohřbu do 5 dnů... Ač to zní nereálně, my jsme si s tím poradili. Byli jsme požádáni zarmouceným pozůstalým, abychom postavili nový hrob a vše připravili v této lhůtě. Chtěl svou milovanou zesnulou ženu pohřbít důstojně. Udělali jsme tedy vše, abychom mu toto přání splnili. Bohužel nemáme pro pozůstalé slova útěchy (snad jen, že smrtí to nekončí), nicméně mohli jsme zajistit důstojnost a pietu posledního rozloučení, které je taktéž velice důležité. 

Kamenictví Olšanské hřbitovy


Kamenictví Neratovice


Neváhejte nás kontaktovat ohledně nezávazné konzultace. Dokážeme vyhovět Vašim specifickým požadavkům a taktéž se přizpůsobit Vašim finančním možnostem. Zdarma vypracujeme cenovou nabídku, na jejíž základě se budete moci rozhodnout, zda budete mít o naše služby zájem. 
Vzorník materiálů