O nás / Recenze

Práci odvádíme na základě živnostenského oprávnění a certifikátu hrobníka 69-005-E vydaného Ministerstvem pro místní rozvoj; vše v souladu se Zákonem o pohřebnictví. Renovace hrobky a pietního místa rodiny Fafkovy pouze za materiální náklady pro Československou obec legionářskou
Pietní uložení urny bývalé náčelnice České obce sokolské a Světového svazu sokolstva Jariny Žitné Renovace hrobu Václava Grguriče, legionáře a kartografa, v rámci projektu Adopce hrobů. Renovaci jsme provedli za pouhé materiální náklady. Hrob adoptovala Obec Senohraby. 

,,Děkuji za výborně odvedenou práci. Hrob vypadá velmi pěkně včetně přídavné desky se jménem Václava Grguriče. Jsem velmi ráda, že jsme jeho památku mohli takto uctít. Děkuji za výbornou spolupráci." - Ing. Jana Svašková, starostka Obce SenohrabySpolupráce při pohřbu rodiny Kočkových.  - Blesk.cz →
Vypracováváme odborné posudky pro Policii České republiky (např. Obvodní ředitelství policie Praha I), pro města či obce. Na základě smlouvy o spolupráci s Městskou částí Praha - Petrovice jsme správci veřejného pohřebiště v Praze - Petrovicích ve smyslu zajišťování hrobnických služeb. V souvislosti s výše uvedeným jsou veškeré hrobnické služby na tomto pohřebišti poskytované pouze námi.

Zároveň nabízíme občanům Petrovic odborné poradenství v oblasti pohřebnictví a kamenictví, vypracování odborných posudků a studií.Na základě smlouvy o spolupráci s obcí Medonosy jsme správci pohřebiště ve smyslu zajišťování hrobnických a kamenických služeb. V souvislosti s výše uvedeným jsou veškeré hrobnické služby na tomto pohřebišti poskytované pouze námi.

Zároveň nabízíme občanům Medonos a majitelům hrobových míst odborné poradenství v oblasti pohřebnictví a kamenictví, vypracování odborných posudků a studií.Empatie je v naší práci velice důležitá. Proto jsme se rozhodli sponzorovat (spolu s dalšími firmami) koupi sociálního vozidla Dacia Jogger pro město Hoštka. Toto slouží k přepravě zdravotně či mentálně postižených dětí, starších lidí apod. Rozhovor pro časopis BLESK pro ženy

Kateřina Gumanová
Kateřina Gumanová

,,Skvělá spolupráce, spolehlivost, profesionalita." - Pohřební služba Hana Žížalová,,Dobrá spolupráce!"  - Pohřební služba AdámekSpolupracujeme s pohřební službou Jiří Vyšata, Hostivice.
Spolupracujeme s Pohřební službou Tranquillitas, Praha. Spolupracujeme s pohřebním ústavem PEGAS CZ.,,Paní Gumanová, moc Vám z celého srdce děkuji. Vámi napsanou smuteční řeč jsem dneska předala. Celé rodině se líbila a i v pohřebním ústavu měla velký ohlas. Ještě jednou moc děkuji. " ,,Paní Gumanová, předem Vám chci moc poděkovat, že jste nám v tak těžké chvíli vyšli vstříc. Vaše firma odvedla neuvěřitelně skvělou práci, které si moc celá naše rodina váží. Ještě jednou Vám za celou naši rodinu děkuji.",,Dobrý den paní Gumanová ... Vaše práce je skvělá a jsem velmi spokojený s výsledkem. Rád využiji Vašich služeb i v budoucnu a budu Vás rozhodně doporučovat dál.",,Děkuji za naprosto profesionální služby.",,Velice děkuji za vaši reakci na mou zprávu. Byla jste má noční berlička. Děkuji za vás. ..  Děkuji, že takovou práci děláte. Musí to být bráno jako poslání... je to můj pocit.",,Jsem ráda, že jsem Vaši firmu našla, chováte se velmi pěkně, máte korektní jednání. Z naší strany to bude také. Děkuji.",,Děkuji za velmi profesionální a citlivý přístup."

Šídlová M. ,,Moc děkujeme za doporučení, vaše rady, skvělou komunikaci a přístup."

PurgatováProč si nás vybrat?

✔  Veškeré práce provádíme s citem k pozůstalým i zesnulým. Máme k lidským ostatkům respekt a pokoru. Samozřejmostí je pietní vystupování a znalost religionistiky.

✔  Jako certifikovaní hrobníci a kameníci nabízíme komplexní služby a znalosti v oboru.

✔  Konzultace a cenová nabídka je zdarma. Máte-li problém se rozhodnout, připravíme vám i grafický 3D návrh. 

✔  Při úmrtí dokážeme reagovat ihned

✔  Nabízíme férové jednání, profesionalitu, empatii, individuální přístup. Dokážeme se přizpůsobit Vašim finančním možnostem. Přístup k zákazníkovi je pro nás na první místě. 

✔  Jsme certifikovanou Prověřenou společností za rok 2021 -2023.  

✔  Nabízíme bezplatné poradenství týkající se Vašich práv a povinností dle Zákona o pohřebnictví, poradenství při úmrtí.  

✔  U nás jsou k dispozici také hřbitovní doplňky jako jsou nerezové sety, kamenné sety, urny a další zboží.