Organizace pohřbu

18.10.2021

Ať se rozhodnete pro komorní smuteční obřad či velký pohřeb, uděláme vždy vše pro to, aby poslední rozloučení proběhlo důstojně. Máme zkušenosti s organizací menších či velkých pohřbů. Naše práce je pro nás posláním.


Organizace pohřbu Jana Kočky.  


Rodina Kočkových pohřbila dalšího ze svých synů. A šlo o velkolepé poslední rozloučení, které na tři hodiny omezilo dopravu v centru Prahy.

Poslední rozloučení s ,,princem" rodiny se konalo v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. Poté se smuteční průvod vydal na Olšanské hřbitovy. Ke kostelu se už dopoledne začali scházet členové široké rodiny Kočkových.

Krátce před druhou hodinou odpoledne zaplnily davy lidí velkou část náměstí Jiřího z Poděbrad. Před vchodem do kostela stál připravený kočár se šestispřežím, který krátce po půl třetí vyrazil s rakví na Olšanské hřbitovy. Před kočárem šla kapela, která po celou dobu hrála.

Jana Kočku pohřbili jako vůbec prvního v hrobce na Olšanských hřbitovech. Zbytek rodiny, včetně strýce Václava, který by zavražděn před deseti lety, leží v monumentální hrobce v Řepích. Hrob na Olšanských hřbitovech koupil pro svou část rodiny před časem Jan Kočka st.