Hodnocení

 Městská část Praha - Vinoř                             

,,Firma zajišťovala pro Městskou část Praha Vinoř úpravu a vyklízení obecní hrobky. Práce byla odvedena dle dohodnutých parametrů, v čas a kvalitně. Firma aktivně reagovala na změny a požadavky městské části. Dodržela všechny dohodnuté termíny, vyvinula vlastní iniciativu a využila své zkušenosti a praxi při úpravách a opravách hrobu."

Bc. Monika Nová, DiS., tajemník Městské části Praha - Vinoř

 


,,Za mne vždy spolehlivost a dobře odvedená práce." 

Miroslav Adámek, majitel Pohřební služby Adámek 

,,Velmi dobrá spolupráce při pohřbech."

Hana Žížalová, majitelka Pohřební služby Hana Žížalová

Pietní vystupování a citlivý přístup k zemřelým i pozůstalým u Pohřební služby Hana Žížalová.  více

Pohřeb rodiny Kočkových

Příprava pohřbu, účast při pohřbívání

Pohřeb TN CZ - více

Blesk.cz - více 

sip.denik.cz - více 

Renovace hrobu z roku 1882

,,Hrob jsem já objevil nedlouho. Já zjistil, že v tomto hrobě jsou moje předci. Mně bylo líto, že hrob vypadá takto staře a zanedbaně a dal jsem já slib Bohu, že tento hrob musím nechat opravit. Já nečekal, že oprava bude tak perfektní a moje srdce se raduje já poslal fotky i video rodině do USA. I oni velkou radost měli. Děkuju firmě. Udělala perfektní."

M. Nara Ardenjan, mob. 608 945 858

,,Velice děkuji za bleskovou práci. Asi to neslyšíte poprvé, ale vypadá to, že jste nám to celé vyměnili. Krásná práce. Ještě jednou děkuji."

K. Kašparová, Praha - strojní čištění hrobu, oprava

,,Profesionální přístup, dobře odvedená práce. Chtěli bychom i moc poděkovat za milá slova útěchy...příjemné, profesionální vystupování ... děkujeme a rádi vás doporučujeme"

Alena Lunzarová, Liběchov

,,Jsem moc spokojená. Profesionální přístup a výborně odvedená práce. Nejdřív jsem byla dohodnuta s jinou firmou, čekala jsem čtyři měsíce a pořád neměli čas udělat práci a ani se mnou moc nechtěli komunikovat. A pak jsem se dozvěděla o této firmě a práci jsem měla udělanou do 14 dnů přesně jak jsem chtěla a ještě byli levnější. Přitom měli větší výběr materiálů. Můžu jenom doporučit."

Eva Šnajdrová, České Budějovice

,,Velmi pěkná práce, nechala jsem si brousit hrob na Mělníku. Velmi vstřícná a ochotná paní. Vystupování na velmi vysoké úrovni. Děkuju také za cenné rady. Své práci rozumí a je vidět, že skutečně dělají službu pro lidi."

D. Slánská, Liběchov

,,Profesionálně připravený pohřeb. Citlivý přístup a velmi pěkná a dojemná řeč. Rodina byla moc spokojená a za výběr firmy pochválila i mne. Děkuji vám."

Radim Frühauf, Praha

,,Děkuji za kompletní postavení hrobu. Moc mi pomohly vaše rady při rozhodování o tom, jaký materiál zvolit. Děkuji i za milá slova útěchy. Přeju vám, ať se vám daří."

Jana Bardoňová, Mělník